۱ – مجموعه رفاهی تشریفات ، جهت برگزاری هرچه باشکوه تر جشن های ازدواج ، تولد و … مهمانان عزیز ، در آلاچیق ها و سالن های مجلل خود ، تا ظرفیت ۲۰۰ نفر آماده پذیرایی می باشد.

۲ – مجموعه رفاهی تشریفات ، جهت برگزاری جلسات تجاری شما ، در سالن ها و آلاچیق های متفاوت ، آماده پذیرایی از تجار و بازرگانان عزیز می باشد.

۳ – مجموعه پذیرایی تشریفات ، در محیط های باز و دل انگیز ، در میان بیش از ۱۰۰ گونه گیاهان متفاوت آماده پذیرایی از مهمانان عزیز می باشد.

۴ – مجموعه پذیرایی تشریفات ، همچنین جهت برگزاری انواع همایش ها و سمینارهای تجاری ، بازرگانی ، فرهنگی و … آماه ارائه هرگونه خدمات به مهمانان گرانقدر می باشد.

۵ – مجموعه پذیرایی تشریفات ، دارای لمکده بسیار زیبا در کنار کافی شاپی مجهز به ویدئو پروژکشن و کافه سنتی ، مکانی کاملا مفرح برای گذراندن اوقات خوش شما را فراهم آورده است.

۶ – ارائه خدمات کافی شاپ و کافه سنتی در تمامی آلاچیق ها و تخت ها همراه با سرو غذا بدون محدودیت زمانی

۷ – گرفتن عکس های خاطره انگیز در محیط و آلاچیق های زیبای این مجموعه و ارائه آن در کمتر از چند دقیقه

۸ – گرفتن رزرواسیون از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب با تلفن های ۳۴۲۵۳۸۳۲ و ۳۴۲۵۳۵۴۱ – ۰۵۱

۹ – مجموعه پذیرایی تشریفات ، دارای پارکینگ اختصاصی با فضایی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع

۱۰ – درصورت حضور میهمانان خارجی ، پرچم کشور میهمان در کنار پرچم ایران ، در تزئینات محیط اضافه میگردد.

۱۱ – پک دیزاین :

درصورت تمایل به دیزاین آلاچیق مورد نظر : تزیین با استفاده از آویزه ها و کوسن های مناسبتی رنگی همراه با دو نوع پایه شمع متفاوت و بادکنک و یک قطعه عکس بر روی شاسی به همراه نوشیدنی خوش آمد گویی ویژه

۱۲ – خدمات ویژه مشترکین :

دربدو ورود شما به مجموعه پذیرایی تشریفات ، فرم اشتراک ارائه خواهد گردید  که با توجه به اطلاعات ورودی شما در تاریخ های تولد و ازدواج ، از سوی این مجموعه توسط سامانه پیام کوتاه ، تاریخ ازدواج یا تولد ، ۳ روز زودتر جهت رزرو برگزاری جشن به شما یادآوری کرده و همچنین تبریکات صمیمانه خود را اعلام می نماید.

 

پذیرایی و غذای خوب در منطقه ییلاقی طرقبه شاندیز مشهد را در مجموعه پذیرایی و رستوران و کافی شاپ تشریفات مشهد تجربه کنید.

مجموعه پذیرایی و رستوران تشریفات مشهد در منطقه ییلاقی طرقبه شاندیز ، به عنوان یکی از خوب ترین و بهترین مراکز ارائه سرویس غذا به صورت نهار و شام ، واز نظر فضا سازی و طراحی محیط به عنوان یک جاذبه توریستی منحصر به فرد در شرق کشور معرفی شده است. این مجموعه افتخاراتی همچون واحد نمونه گردشگری و واحد نمونه بهداشت را در سالهای گذشته کسب نموده و خود را لایق پذیرایی از بازدیدکنندگان محترم ، زائران و مجاوران حضرتش می داند. امید است میزبان اوقات خوش شما باشیم.

This post is also available in: English, Arabic