رستوران تشریفات مشهدبسمه تعالی
مجموعه پذیرایی تشریفات مشهد در سال ۱۳۸۸با هدف ارائه خدمات نوین در فضایی متفاوت و با سبکی جدید در ارائه و سرو غذا شروع به فعالیت نمود. این مجموعه در منطقه گردشگری طرقبه مشهد در محیطی ییلاقی به مساحت ۷۰۰۰متر مربع واقع شده است.

از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه تشریفات می توان به آلاچیق های اختصاصی جهت برگزاری جلسات کاری و مهمانی های ویژه شامل جشن تولد،سالگرد ازدواج و…با ظرفیت ۲ الی۱۰۰ نفر، پارکینگ اختصاصی با مساحت ۲۰۰۰ مترمربع،لمکده سنتی با ظرفیت ۲۰۰ نفر و کافی شاپ با ظرفیت ۵۰ نفر اشاره نمود.

شایان ذکر است مجموعه پذیرایی تشریفات در سال۱۳۸۹ به عنوان خادم نمونه گردشگری استان خراسان رضوی انتخاب گردیده است و همچنین در سال ۱۳۹۱ به عنوان واحد نمونه بهداشت،در سال۱۳۹۳ به عنوان واحد نمونه دامپزشکی و در سال ۱۳۹۴ به عنوان کارفرمای نمونه تأمین اجتماعی برگزیده شده است.

مجموعه پذیرایی تشریفات در تمام این سال ها رسالت خود را که ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت بوده را حفظ کرده است و در سال ۱۳۹۶ برای دومین بار موفق به کسب عنوان واحد برتر گردشگری استان گردیده است .
امید ما این است که بتوانیم همچون سنوات گذشته با ارائه خدمات متمایز و با کیفیت ،رضایتمندی مهمانان و زائرین عزیز امام هشتم(ع) را جلب نماییم .

تشریفات مثل هیچ جا